Bıttım Sabunu Kullananlar Çok Memnun

Meryem Sarı / İZMİR
uzun zamandır kullanıyorum fakat ben yuzumde degıl vucudumda kullanıyorum.duş jellerının zararlı oldugunu ogrendıgımden beri bıttım sabunu alıp vucuduma kullanıyorum.
Zühre Yılmaz / KONYA
Bıttım sabununu kullanıyorum yaklaşık bir haftadır şaşılacak derecede azaldı sivilcelerim hatta hiç kalmadı kuruttu resmen tarafımdan herkese önerilir.
Leyla Güler / TRABZON
Benim bir arkadaşımın yüzü sivilceyle doluydu bıttım sabunu kullanıyorum dediğinden beri yüzünde birşey kalmadı.Siparişverdim ve hemen geldi.Sonra ben de kullanmaya başladım.Yüzümde sivilce yok ama cildi çok hoş yapıyor.ne kurutuyor ne de yağlı yapıyor.çünkü sabun zeytinyağlı.hatta banyoda bile lif ile kullanıyorum.

Bıttım Sabunu Kullananlar Ve Görüşleri

Betül Pamuk / DİYARBAKIR
Ben saçım için kullanıyorum Bıttım sabununu Benim saçım çok dökülürdü ve yağlıydı.. Bıttım sabunu kullandığımdan beri hem daha geç yağlanıyor hem dökülmüyor.Çok teşekkürler sürekli adresim artık sizsiniz.
Hülya Kantarcı / İSTANBUL
Ben 2 gündür saçım ve yüzüm için kullanıyorum defne sabunu yüzümü kurutur diye düşünmüştüm ama pamuk gibi yaptı, saçlarıma da saç kremi ile birlikte kullandım çok güzel oldu. Çok teşekkür ederim.
Sevim Varol / ADANA
Ben marketten alıyordum sürekli ama faydasını göremiyordum. Meğerse sebebi fabrikasyon olmasıymış. Sizin vasıtanızla bana gelen sabundan çok memnun kaldım. Biter bitmez sipariş vereceğim.
Bıttım sabunu kullananar ve yorumları faydaları nelerdir? Nasıl kullanabilirim. Herhangi bir zararı varmı. Cilt ve saç için faydası nedir. Nerede üretilmektedir?

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir